2014    
Domovina 11.1. -  Renesance I FHT 10.5.  - Klasicismus Den Prahy 7  21.6. - Kordový duel Vojty a Tomáše
Domovina 11.1. - Renesance II FHT 10.5.  - Secese Den Prahy 7  21.6. - Hořčice
Domovina 11.1. - IRIS I: Charlestone FHT 10.5.  - Šermířské tango Den Prahy 7  21.6. - Charlestone
Domovina 11.1. - Klasicismus FHT 10.5.   - 30. léta Císařský den 16.8.2014 - Lidovka
Domovina 11.1. - Šermířské tango FHT 10.5.  - Gotika Císařský den 16.8.2014 - Secese 2.
Domovina 11.1. - IRIS I + II: Secese Reportáž z FHT 2014 - Metropol TV Císařský den 16.8.2014 - Secese 1.
Domovina 11.1. - Souboj mečem Lhotka u Mělníka 17.5. - Řecké báje Trojské vinobraní 13.9. -  Klasicismus
Domovina 11.1. - Charlestone Auto Bambiriáda ( sobota ) 24.5. Trojské vinobraní 13.9. - Gotika
Domovina 11.1. - IRIS I: Rednex Dětský den na Letné : 8.6. Trojské vinobraní 13.9. -  30 léta
Domovina 11.1. - IRIS I: Sally Ann Den Prahy 7  21.6. - Šermířské tango Trojské vinobraní 13.9. - IRIS I
Domovina 11.1. - Knihomol Den Prahy 7  21.6. - Knihomol Trojské vinobraní 13.9. -  Lovci pokladů
Dívka roku 2014 - 1.2. Den Prahy 7  21.6. - Rednex Chvaly 11.10. - Lidovka
Mníšek pod Brdy - Knihomol - 20.4. Den Prahy 7  21.6. - Španělský duel Chvaly 11.10. - 30. léta
Upoutávka na FHT 2014 - Metropol TV Den Prahy 7  21.6. - La Tarantella Chvaly 11.10. - IRIS I Charlestone
FHT 10.5.  - Knihomol Den Prahy 7  21.6. - Spagnolleta Chvaly 11.10. - Baroko
FHT 10.5.  - IRIS I - Polka Den Prahy 7  21.6. - Kosa Chvaly 11.10. - Lovci pokladů
FHT 10.5.  - IRIS I - Charlestone Den Prahy 7  21.6. - Dívčí Charlestone Výstaviště Holešovice 15.11. - MLP
FHT 10.5.   - Renesance Den Prahy 7  21.6. - Bufoni MPL - reportáž

 

 

 

       

 

 

 

2013

   
FHT 18.5.: IRIS - Princ z Persie Den Prahy 7- 22.6.- Pavana/Gaiarda
FHT 18.5.: IRIS - Renesance Den Prahy 7- 22.6.- Princ z Persie
FHT 18.5.: IRIS - Secese Den Prahy 7 -22.6.- Swing Bar
Soustředění Bakov 2013
FHT 18.5.: IRIS - Swing Kolín 17.08.2013 - Lidové tance
FHT 18.5.: IRIS - Ukázka dobového kordového šermu Kolín 17.08.2013 - Stužkový valčík
FHT 18.5.: IRIS - Gotika Kolín 17.08.2013 - Klasicismus
FHT 18.5.: IRIS - Klasicismus Kolín 17.08.2013 - Secesní valčík
Dívka roku 2013 - Šerm I Bambiriáda ( sobota) 25.5. Kolín 17.08.2013 - Kvapík
Dívka roku 2013 - Šerm II Bambiriáda ( neděle) 26.5. Trojské vinobraní 15.9. - Renesance
Dívka roku 2013 - Španělsko Den Prahy 7- 22.6.- Ukázka renesance Trojské vinobraní 15.9. - IRIS I
Dívka roku 2013 - Vechie Den Prahy 7- 22.6.- Renesance Trojské vinobraní 15.9. - Knihomol
Dívka roku 2013 - Desperádo Trojské vinobraní 15.9. - Baroko
Dívka roku 2013 - Modní přehlídka Den Prahy 7- 22.6.- Vechie Chvaly 12.10. -  Klasicismus
Vystoupení na Petřínském poháru  9.3. - Swing  Den Prahy 7- 22.6.- Šerm Vojta vs Tomáš Chvaly 12.10. -  Čertice
Vystoupení na Petřínském poháru 9.3. - Mexiko Den Prahy 7- 22.6.- Spagnoletta Chvaly 12.10. -  Booty Swing 
Mníšek pod Brdy 31.3. - Princ z Persie Den Prahy 7- 22.6.- Kovboj Chvaly 12.10. -  Charlestone IRIS I.
FHT 18.5.: IRIS - Čertice Den Prahy 7- 22.6.- Hadový Chvaly 12.10. -  Knihomol
FHT 18.5.: IRIS - Loreley Den Prahy 7- 22.6.- Čertice Chvaly 12.10. -  Gotika

 

 

 

 

 

 

2011

   
KC 15.1.- Děti country II Lhotka u Mělníka 14.5. - Pirátský blok č. 1 Bambiriáda - Country č. 3
KC 15.1.- Šerm I Lhotka u Mělníka 14.5. - Pirátský blok č. 2 Bambiriáda - Country č. 4
KC 15.1.- Děti country I Chvaly (květen 2011) - Baroko 1. část Bambiriáda - Duel
KC 15.1.- Šerm II Chvaly (květen 2011) - Baroko 2. část Bambiriáda - Souboj o víno
KC 15.1.- Country 2010  Chvaly (květen 2011) - Klasicismus Bambiriáda - Marek vs Tomáš
KC 15.1.-  Tenkrát v Mexiku Chvaly (květen 2011) - Renesance 1. část Bambiriáda - Šerm č. 1
KC 15.1.- Duelový souboj Chvaly (květen 2011) - Renesance 2. část Bambiriáda - Šerm č. 2
KC 15.1.- Truhla Chvaly (květen 2011) - Renesance 3. část Bambiriáda - Šerm č. 3 + Tanec
KC 15.1.- Ožrala v hospodě Chvaly (květen 2011) - Renesance 4. část Bambiriáda - 30. léta
KC 15.1.- Šerm III Chvaly (květen 2011) - Gotika 1. část Vinobraní 11.9. - Gotika
KC 15.1.- Přepadení Chvaly (květen 2011) - Gotika 2. část Vinobraní 11.9.- Renesance + Klasicismus
KC 15.1.- Čert a Káča Trutnov 2.7. - Secese Vinobraní 11.9. - Secese + Polka + Baroko
KC 15.1.- La Polonesa Trutnov 2.7. - Klasicismus Vinobraní 11.9. - Šermířské vystoupení
Akademie 30.3. - Šerm I. Kutná Hora 21.8.2011 - 30.léta Český Krumlov 29.10. - Část 1/4
Akademie 30.3. - Šerm II. Bakov 2011 (První týden) - Duely Český Krumlov 29.10 - Část 2/4
Barča 20.4. - Grand Square Bakov 2011 (První týden) - Velká scéna

Český Krumlov 29.10. - Část 3/4

 Barča 20.4. - Skotsko                 Bakov 2011 (První týden) - Duely                Bakov 2011 (První týden) - Duely     Bakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBbbBakov 2011 (První týden) - DuelyBakov 2011 (První týden) - DuelyBambiriáda - Country č. 1 Český Krumlov 29.10. - Část 4/4
Barča 20.4. - Country 2010 Bambiriáda - Country č. 2  

 

 

 

 

 2010

   
Chvaly 8.5.2010 - Boj o dámu Lhotka 15.5.2010 - Triplet Quadrila Polka
Knihovna 10.1.: Čtverilka Chvaly 8.5.2010 - Sirá smutná Lhotka  15.5.2010 - Trioletka
Knihovna 10.1.: Drsná holka Chvaly 8.5.2010 - Branle Officiál Lhotka 15.5.2010 - Skotsko
Knihovna 10.1.:Pijte s Mírou 1. část Chvaly 8.5.2010 - Pavi tanec Lhotka 15.5.2010 - Rufus
Knihovna 10.1.:Pijte s Mírou 2. část Chvaly 8.5.2010 - Španělská gailarda Lhotka 15.5.2010 - La Valse du Trésore
Knihovna 10.1.: Waltz tresore Chvaly 8.5.2010 - Libeňská polka Vinobraní 12.9.2010 - 30. léta
Knihovna 10.1.: Dvorní Nicarda Chvaly 8.5.2010 - Charleston Vinobraní 12.9.2010 - Renesance 1. část 
Sword  Fest  7.3.: Šermířská škola Chvaly 8.5.2010 - The Charleston Vinobraní 12.9.2010 - Renesance 2. část
Chvaly 9.5.2010 - Španělská gailarda Chvaly 8.5.2010 - Když přijde On Vinobraní 12.9.2010 - Renesance dospělí 1. část 
Chvaly 9.5.2010 - Vino, ženy, zpěv Chvaly 8.5.2010 - Nicarda Vinobraní 12.9.2010 - Renesance dospělí 2. část 
Chvaly 9.5.2010 - Jigg Chvaly 8.5.2010 - Detrimentum Vinobraní 12.9.2010 - Šermířská představení 1. část 
Chvaly 9.5.2010 - Buffoni Chvaly 8.5.2010 - La Gatta Vinobraní 12.9.2010 - Šermířské představení 2. část 
Chvaly 9.5.2010 - Libeňská polka Chvaly 8.5.2010 - Anglický tanec Vinobraní 12.9.2010 - Šermířské představení 3. část 
Chvaly 9.5.2010 - Charleston Chvaly 8.5.2010 - Cassandra + Catena Chvaly 2.10.2010 - Gotika
Chvaly 9.5.2010 - Když příjde ON Chvaly 8.5.2010 - Bassano pavana Chvaly 2.10.2010 - Lidovka - šerm
Chvaly 9.5.2010 - Kvapík Chvaly 8.5.2010 - Santa Maria Chvaly 2.10.2010 - Renesance
Chvaly 9.5.2010 - Triplet quadrila polka Chvaly 8.5.2010 - Grandezza Chvaly 2.10.2010 - Skotsko
Chvaly 9.5.2010 - Uherská čtverilka Chvaly 8.5.2010 - Quant on de sevois  Ples Societa di Danza 31.10.2010
Chvaly 9.5.2010 - Hospoda Na rozcestí Chvaly 8.5.2010 - Rodrigo Martinez

 Ryengle 2010: Country 2010

Chvaly 9.5.2010 - Pochod Radeckého   Ryengle 2010:  Waltz Tresore - vítězná
     
 
 

2009

                                                           
Lhotka 09: Pouťové divadlo 2. část
 Lhotka 09: Pouťové divadlo 1. část Vinobraní 13.9.09: Gotika 2. 
Chvaly 09: Dospělí 1. část  Lhotka 09: 30. léta Vinobraní 13.9.09: Jabalové  a... 1.
Chvaly 09: Dospělí 2. část Bambiriáda 6.6.09: Houby
Chvaly 09: Pouťové divadlo  Bambiriáda 6.6.09: Clogging Vinobraní 13.9.09: Jabalové a... 3.
Chvaly 09: Renesance 2. část Bambiriáda 6.6.09: Bergamesca
Chvaly 09: Renesance 1. část  Bambiriáda 6.6.09: Šerm
 Knihovna 09: Pěníze na prvním místě  Bambiriáda 6.6.09: 30.léta Vinobraní 13.9.09: Secese 2.
 Knihovna 09: Lidovka + šerm  Bambiriáda 7.6.09: Houby Chvaly 3.10.09: Baroko 1.
 Knihovna 09: Jablečná  Bambiriáda 7.6.09:Clogging
 Knihovna 09: Charlestone  Bambiriáda 7.6.09: Bergamesca
Knihovna 09: Anděl ďáběl Bambiriáda 7.6.09: Šerm
 Knihovna 09: Clogging  Bambiriáda 7.6.09: Country
 Barča 09: Modré jako nebe Bambiriáda 7.6.09: 30.léta Chvaly 3.10.09: Renesance staří 2.
 Barča 09: Red and Black Meziploty 09 :  Renesance  dospělí
 Barča 09: Kankánová čtverilka Meziploty 09 :  Kejklíř
 Chvaly 20.9.09: 30. léta  Meziploty 09 : Baroko Chvaly 3.10.09: Secese 1.
Chvaly 20.9.09: Pouťové divadlo 1. Meziploty 09 :  Pohádka
Chvaly 20.9.09: Pouťové divadlo 2. Meziploty 09 :  Šerm  Ryengle 09: Country waltz - Semifinále
Chvaly 20.9.09: Petrovo točení    Ryengle 09: Country waltz - Finále
     
 
 

2008

   
 
 
     

2007

   
Městská knihovna 2007: Valčík  
Městská knihovna 2007: Mozart  
Městská knihovna 2007: Když je bál Trojské vinobraní 2007 - Piráti + tanec 2. část
Městská knihovna 2007: Jeptišky Festival Mezi ploty: Šerm + Tanec 1. část
Festival Mezi ploty: Šerm + Tanec 2. část
Šerm - soustředění Bakov Festival Mezi ploty: Šerm + Tanec 3. část
Festival Mezi ploty: Mozart 1. Festival Mezi ploty: Duchové
Festival Mezi ploty: Mozart 2.  
  Festival Mezi ploty: Lidovka  

2006

   
Trojské vinobraní 2006 – Secese
Trojské vinobraní 2006 – Renesance 1. část
Trojské vinobraní 2006 – Renesance 2. část Babí léto - FHT 2006 - 4. část
     

2005

   
Pardubická Ryengle 2005: Naše městečko Pardubická Ryengle 2005: Jak na ně? Městská knihovna
Pardubická Ryengle 2005: Grand square  
     

2004

   
FHT  I. ročník  - Gotika  FHT  I. ročník - Renesance děti DDMP7  
FHT  I. ročník  - Renesance děti DDMP3 FHT  I. ročník - Lidová renesance  
     

2003

   
Trojské vinobraní 2003 - Barok o 1. část Trojské vinobraní 2003 - Děti 1. část Trojské vinobraní 2003 - Lidovka 2. část
Trojské vinobraní 2003 - Baroko 2. část Trojské vinobraní 2003 - Děti 2. část Trojské vinobraní 2003 - Lidovka 3. část
Trojské vinobraní 2003 - Baroko 3. část Trojské vinobraní 2003 - Lidovka 1. část Trojské vinobraní 2003 - Lidovka 4. část
     

2002

   
Trojské vinobraní 2002 - Baroko    
     

2001

   
Trojské vinobraní 2001 - Renesance 1. část Trojské vinobraní 2001 - Renesance 4. část Trojské vinobraní 2001 - Lidovka 3. část
Trojské vinobraní 2001 - Renesance 2. část Trojské vinobraní 2001 - Lidovka 1. část Trojské vinobraní 2001 - Lidovka 4. část
Trojské vinobraní 2001 - Renesance 3. část Trojské vinobraní 2001 - Lidovka 2. část  
 


 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |   Mapa stránek